У Київавтодорі пояснили послідовність розчищення вулиць від снігу

У Київавтодорі пояснили послідовність розчищення вулиць від снігу

Магістральні вулиці міського та районного значення були розчищені ще на світанку 24 січня, завдяки чому громадський і приватний транспорт безперешкодно рухається дорогами столиці. Про це повідомили в прес-службі КК «Київавтодор».

-Удень 24 січня у місті працюють 347 одиниць спецтехніки та 71 бригада з ручного прибирання КК «Київавтодор». Зазначимо, що роботи із прибирання проводяться одночасно в усіх районах Києва. Крім того, існує чітка послідовність прибирання вулично-дорожньої мережі від снігу. Першочергово прибираються магістральні вулиці, мости і шляхопроводи, вулиці, якими курсують маршрути громадського транспорту. Саме їх прибирання забезпечує життєдіяльність міста. Наступні в черзі – вулиці районного, а потім місцевого значення. Важливо, що кожна одиниця спецтехніки має свій маршрут прибирання, який визначений у технологічній картці, - наголосили в пре-службі.

Паралельно з великогабаритною технікою працює малогабаритна спецтехніка і бригади з ручного прибирання.

Вони проводять прибирання від снігу та обробку посипальними матеріалами пiдходiв до наземних та підземних пiшохiдних переходів, сходових маршів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства комунальної корпорації «Київавтодор».

Нагадаємо, інспектори з благоустрою штрафують за неприбраний сніг.