Столичні рятувальники допомогли водіям витягнути 61 автомобіль із заметів

Столичні рятувальники допомогли водіям витягнути 61 автомобіль із заметів

У зв’язку із погіршенням погодних умов рятувальники Київського гарнізону залучалися для надання допомоги водіям транспортних засобів на проблемних ділянках доріг столиці. За останню добу столичними рятувальниками надано допомогу щодо буксирування 61 одиниці автотранспортної техніки. Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м. Києві.

Так, 23 січня о 08:27 до Служби порятунку 101 надійшов перший дзвінок. За даною інформацією на території однієї із столичних лікарень на вул. Фрунзе, 103, внаслідок складних погодних умов застряг вантажний автомобіль Volvo. Рятувальники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбуксирували вантажівку.

О 12:03 рятувальники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини виїхали на Богатирській шляхопровід, де вогнеборці протягом доби відбуксували 37 вантажних атвомобілей. Крім того, особовий склад 27-ї Державної частини спеціальної техніки надавали допомогу 7 вантажним автомобілям на підйомі по вул. О. Теліги.

Наступний дзвінок надійшов до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві о 12:28. За даною інформаціює вантажний автомобіль Renault застряг на Новопирогівському шляху. Допомогу надавали вогнеборці 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

О 13:08 до столичних рятувальників надійшов ще один виклик стосовно допомоги водіям приватного автотранспорту. Чергові відділення 44-ї та 26-ї Деражавних пожежно-рятувальних частин відбуксирували 1 легковий автомобіль та 11 вантажних.

Вже о 22:46 до Служби порятунку 101 надійшла інформація, що на проїжджій частині дороги Харківського шосе, в сніговому заметі застрягли автомобілі Volvo  та Renault. Допомогу надавали рятувальники 24-ї Державної пожежної частини.

Останній дзвінок надійшов  до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві вже 24 січня о 03:22. Рятувальники Голосіївського району відбуксували вантажний автомобіль DAF, який застряг на проїжджій частині дороги на Кільцевій дорозі.

Нагадаємо, що аби не допустити ускладнення руху на автошляхах столиці, рятувальники чергували на проблемних ділянках доріг (на спусках, підйомах) а саме: на вул. Олени Теліги та на вул. Академіка Заболотного.