Дорожники столиці працюють цілодобово через сильні снігопади

Дорожники столиці працюють цілодобово через сильні снігопади

Комунальні служби столиці переведені на цілодобовий режим роботи через сильні снігопади. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, який нині перебуває на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, інформує прес-служба мера.

Мер відзначив, що він постійно на зв’язку з профільними заступниками та керівником  «Киїавтодору» щодо контролю ситуації у місті.  

-Ситуація під контролем. Техніка на вулицях. Ввечорі трафік трохи спаде і у комунальних служб з’явиться можливість більш ефективно прибирати сніг. Колони техніки працюватимуть всю ніч, - підкреслив Кличко.

Він звернувся до автомобілістів з проханням в таких  складних метеоумвах користуватися комунальним транспортом. Кличко також додав, що тільки у 2018 році місто придбало 78 одиниць комунальної техніки, в тому числі 44 трактори та 10 міні-навантажувачів. Усі вони задіяні для розчищення Києва від снігу.

Усього ж за кілька років столиця придбала понад 200 одиниць нової спецтехніки.

-Втім, нам ще не вистачає 200 одиниць такої багатофункціональної техніки. І ми продовжуємо купувати нову техніку замість старої, яка неефективна та витрачає багато пального, - наголосив мер столиці.

Водночас у столиці із із 17:00 до 21:00 тимчасово заборонили в’їзд до столиці великовантажного та великогабаритного транспорту