Киянам виплатять від 200 до 900 гривень допомоги до Дня Соборності

Киянам виплатять від 200 до 900 гривень допомоги до Дня Соборності

Малозабезпечені кияни та внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у столиці, отримають одноразову матеріальну допомогу з нагоди Дня Соборності України. Відповідне розпорядження підписано КМДА. Про це "Вечірньому Києву" повідомили у Департаменті соціальної політики КМДА. 

- Відповідно до статті 34 закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення КМР від 18 грудня 2018 року № 459\6510 "Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019-2020 роки, з метою подальшого захисту соціально незахищених верст населення міста Києва та з нагоди відзначення Дня Соборності у 2019 році надати одноразову адресну матеріальну допомогу окремим категоріям населення, у тому числі внутршіньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають у місті Києві,- йдеться у документі.

Матеріальна одноразова допомога складатиме від 200 до 900 гривень, в залежності від групи інвалідності та соціального статусу. 

Кошти виплатять особам, що перебувають на обліку в органах праці та соціального захисту населення, а також Пенсійного фонду України. 

У разі несвоєчасної виплати одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги громадянинові через незалежні від нього причини, - в разі смерті цього громадянина, - кошти перерахують  сім’ї померлого.