За напад на Гусовського зловмисників можуть посадити на 4 роки

За напад на Гусовського зловмисників можуть посадити на 4 роки

Зловмисники, які в приміщенні КМДА напали на депутата Київради Сергія Гусовського, постали перед судом. Київською місцевою прокуратурою №10 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 19 осіб, які в приміщенні КМДА вчинили хуліганські дії відносно депутата Київської міської ради Сергія Гусовського. Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

- Під час досудового розслідування слідчими та прокурорами з’ясовано, що 04 жовтня 2018 року вищевказані особи облили депутата Київської міської ради розчином «брильянтового зеленого» та закидали його яйцями. Крім того, коли працівники поліції намагались припинити незаконні дії хуліганів, останні чинили їм опір. Підозрюваним загрожує до 4 років позбавлення волі. , - проінформувала прес-служба. 

Столичні прокурори зібрали достатньо доказів для обвинувачення зловмисників у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 296 КК України(грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю (хуліганство), вчинене групою осіб) та за ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникам правоохоронного органу, у зв’язку з виконанням цими працівниками своїх службових обов’язків).