У Києві створять кладовище для домашніх тварин: назвали місце і вартість

У Києві створять кладовище для домашніх тварин: назвали місце і вартість

У Києві збудують кладовище для тварин, щоб припинити стихійні похованні домашніх улюбленців. Про це повідомляє прес-служба Департаменту міського благоустрою КМДА.

Міська влада прийняла рішення про будівництво кладовища для тварин у складі колумбарію з надмогильником для захоронення тварин та крематорію по вул. Пухівська у Деснянському районі.

- До нас надходить надзвичайно багато скарг і звернень щодо стихійних поховань тварин на зелених зонах Києва, парках та скверах. Тож київська влада прийняла рішення щодо створення кладовища і  на поточний рік вже виділено 2 мільйони гривень для початку цієї роботи. На території на вулиці Пухівської є незавершені будівлі, що довгий час стояли без використання. Триває інвентаризація та спеціальний фаховий аналіз щодо придатності та подальшого використання будівель, - розповідає виконуючий обов’язки директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій. - Одночасно йде процес передачі земельної ділянки від попереднього власника комунальному підприємству «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», яке, у свою чергу, продовжить будівельні роботи цвинтаря для тварин.

За його словами, необхідність будівництва кладовища для тварин назріло багато років тому.  Однак лише зараз ця робота ведеться активно і буде реалізована

- За бажанням власників їх улюбленця можна буде перепоховати – зі стихійного кладовища на спеціально для цього облаштоване, - зауважив Тарас Панчій.

Нагадаємо, кияни по-іншому будуть розраховуватися за обслуговування будинків.