Кияни обирають найкращу фотозону в парках

Кияни обирають найкращу фотозону в парках

Кияни обирають фото найкращих новорічних  інсталяцій, створених Київзеленбудом. Такий конкурс до 19 січня триває на сторінці КО «Київзеленбуд» у Фейсбуці.

-Нагадуємо, що напередодні Нового 2019 року КО «Київзеленбуд» разом зі своїми підприємствами з утримання зелених насаджень та лісопарковими господарствами в одному із парків кожного району Києва створили для киян і гостей столиці фотозони та різноманітні новорічні інсталяції зі святковою ілюмінацією, де під час прогулянок можна було зробити безліч чудових фото на згадку, - зазначили у прес-службі Київзеленбуду.

Це не звичний конкурс – кияни, які ставлять «лайки» під фото не отримають призів. Призовий фонд розподілять поміж КП УЗН районів.

-У нас є призовий фонд, перед котрим стоїть завдання мотивувати працівників на прояв і реалізацію творчих задумів! То ж звертаємось до всіх відвідувачів парків – киян і гостей столиці, а також читачів і прихильників діяльності КО «Київзеленбуд» допомогти нам обрати та відзначити переможця, - запрошують до голосування зеленбудівці.

Хто бажає пригадати окремі елементи цих новорічних фотозон у парках, може перейти за посиланням:
https://www.facebook.com/zelenbud/videos/270388310310511/?epa=SEARCH_BOX