День батька хочуть святкувати у червні замість вересня

День батька хочуть святкувати у червні замість вересня

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе пропонує змінити пропоновану Мінсоцполітики дату святкування в Україні Дня батька з 3-ї неділі вересня на 3-ю неділю червня, оскільки більшість країн світу відзначають свято саме в цей період.

Про це повідомив офіційний портал Кабінету Міністрів України.

- На моє глибоке переконання, доречніше відзначати День батька третьої неділі червня, саме тоді, коли його святкують у понад 80 країнах світу. Сподіваюся, найближчим часом ми зважимо всі аргументи, відпрацюємо це питання і прийдемо до єдиного знаменника, – наголосила Віце-прем’єр-міністр під час п’ятої регіональної наради щодо пріоритетів гендерної політики в Україні, яка відбулася в Києві.

За словами Іванни Климпуш-Цинцадзе, відзначення Дня батька буде гарним приводом не лише подякувати татусям за турботу, але й нагадати деяким із них про обов`язки батьківства. Водночас воно допоможе суспільству зрозуміти і гідно оцінити рішення тих чоловіків, які розділяють свою відповідальність із жінками, і, приміром, користуються можливістю відпустки із догляду за дитиною.

- Чому нам потрібне таке свято? Це - про рівність, про залученість і міцну сім`ю, де обоє батьків беруть однакову участь у житті дітей, – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Довідка. Минулого року на виконання доручення Віце-прем`єр-міністра з питань євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе Міністерством соцполітики було розроблено Проект Указу Президента щодо відзначення Дня батька в Україні.

Нагадаємо, у школах мікрорайону Нивки відбудеться родинна спартакіада “Мама, тато, я - спортивна сім’я.