У столичних дитсадках створять мікроферми

У столичних дитсадках створять мікроферми

У 20 київських дитячих закладах освіти  протягом 2019 року планують створити мікроферми, щоб вирощувати овочі, зелень, й вчити маленьких киян міському фермерству. Про це повідомили оргназітори проекту - громадська організація «Місцева економіка».

- У 2016 році в центрі Києва ми створили майданчик Kyiv Farm, щоб вчити киян міському фермерству. З того часу ми провели десятки освітніх заходів. Наша мета – створити 20 мікро-ферм у дитячих закладах освіти в 2019 році, - розповіли організатори на сайті проекту.

ГО «Місцева економіка» вже запустила проект «Знай свій сад!», за яким у 2019 році передбачено створення 20 мікроферм у дитячих садках і початкових школах Києва.

Організатори проекту допоможуть встановити обладнання для мікроферми у приміщенні та на подвір’ї дитсадка або школи, де діти зможуть вирощувати на маленькому городі овочі, зелень або лікарські рослини.

До програми входять: інсталяція установки для вирощення мікрогріну та лікарських рослин з системою освітлення у школі, майстер-класи, інтерактивні заняття про насіння, рослинну їжу, роль дерев в екосистемі, екскурсія в Ботсад та мікро-ферма у шкільному дворі - город у дворі школи, створений за ідеями та участю дітей.

Заявки від дитячих закладів освіти на участь у програмі приймають до березня 2019 року.

Детальніше про умови та вартість участі можна дізнатися на сайті проекту.