Чекайте подарунків: Бориспіль доставить новорічні листи та посилки

Чекайте подарунків: Бориспіль доставить новорічні листи та посилки

Аеропорт Бориспіль знову прийматиме міжнародні посилки АТ «Укрпошта». Через величезне навантаження на новорічні свята (із 24 грудня до 4 січня) на летовищі не приймали відправлення. Звичний графік доставки відновлять до кінця січня. 

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу "Укрпошти".

- Аеропорт Бориспіль відновив повноцінний прийом на експорт пошти. Наразі оброблюється пошта, прийнята раніше, але яка не була відвантажена через обмежені можливості аеропорту на завантаження. Укрпошта планує повернутися до стандартних термінів доставки вже до кінця січня. Вся імпортна пошта, яка протягом ембарго в період з 24 грудня до 4 січня не приймалась аеропортом наразі прибуває до Києва та передається на опрацювання, - йдеться в повідомленні.

Для прискорення стабілізації ситуації Укрпошта домовилась з усіма партнерськими авіалініями про збільшення щоденної квоти вивозу пошти на кожному рейсі додатково до 30% від планової норми.

Крім того, на усі робочі зміни виведений додатковий персонал, а також активно задіяна технологія обробки вантажів та пошти із залученням приватних сертифікованих хендлінгових компаній для обслуговування виділених рейсів на імпорт і експорт.