Київ готується до опалювального сезону

Київ готується до опалювального сезону

Уже 64 заклади, що обслуговуються КП «Київжитлоспецексплуатація», отримали акти готовності об'єктів до опалювального сезону. Решту буде видано згідно з графіком і вчасно.

Окрім того, у комунальному підприємстві повідомили, що наразі тривають регламентні роботи з підготовки систем центрального опалення, теплових пунктів на 137 об'єктах та метрологічна повірка 41-го приладу комерційного обліку теплової енергії.

Слід зауважити, що більше 70% будівель та споруд, що обслуговується КП «Київжитлоспецексплуатація», є закладами соціальної сфери. Саме тому цим об'єктам приділяється особлива увага міської влади та першочергово виконуються заходи щодо їхньої підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Зокрема, КП «Київжитлоспецексплуатація» закінчує капітальний ремонт покрівель на 2-х об’єктах, які використовуються навчальними закладами та дитячими спортивними організаціями. Також комунальне підприємство завчасно перевіряє справність снігоприбиральної техніки, закуповує необхідний інвентар та посипальні матеріали, забезпечує працівників зимовим одягом.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження КМДА «Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду 2015/2016 років» наказом КП «Київжитлоспецексплуатація» затверджено план заходів щодо підготовки до зими будівель та споруд інженерних та електричних мереж, які обслуговуються  комунальним підприємством.