У Дніпровському районі створили інклюзивну зону відпочинку

У Дніпровському районі створили інклюзивну зону відпочинку

Як виглядає інклюзивний дитячий майданчик на Микільській Слобідці показали у Дніпровській РДА. Проект №178 «Інклюзивна Зона Здоров'я на березі Дніпра» реалізували в рамкам «Громадського бюджету 2».

- Зона Здоров'я на Микільській слобідці має унікальні рекреаційні можливості в умовах урбаністичного міста. Тут щоденно відпочивають сотні киян, зокрема і з дітьми з обмеженими фізичними можливостями, - розповіли у районній адміністрації.

В рамках виконання проекту було закуплено та встановлено вуличний тенісний стіл, ігровий комплекс для дітей з обмеженими можливостями, гойдалку для дітей з обмеженими властивостями, пісочницю на опорі, альтанку з підлогою та дитячий круглий стіл. Також, кошторис проекту передбачав встановлення модульних фігурних лав (10 шт), лав зі спинкою (5 шт) та сміттєві урни (15 шт). Задля покращення екологічного стану та естетичного вигляду території, а також більш комфортних умов перебування - висадили  алею дерев (15 шт). Крім того встановили вуличні енергоощадні LED-світильники (6 шт).

Для забезпечення безпеки дітей на новому ігровому майданчику влаштоване штучне гумове покриття.