У Києві готуються до реконструкції Хрещатика й Майдану Незалежності

У Києві готуються до реконструкції Хрещатика й Майдану Незалежності

Цого року влада Києва вирішила змінити дорожній одяг Майдану Незалежності й Хрещатика. На Prozorro оголошено тендер на кращий проект змін на головній площі і вулиці України. Тендер має відбутися до кінця січня.

Комунальна корпорація «Київавтодор» очікує переможців на розробку проектно-кошторисної документації на ремонт центральної вулиці столиці - Хрещатика і головної площі - Майдану Незалежності. У вимогах записано, що документи мають бути готові до кінця 2020 року, а сама реконструкція, за сприятливих умов, може розпочатися у 2021.

За проект оновленого Хрещатика готові заплатити до 10 мільйонів гривень, за Майдан Незалежності – більше 5 мільйонів.

Серед вимог до проектантів – зробити головні локації країни з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями, передбачити оновлення пішохідних зон й зелених насаджень за сучасними стандартами, запроектувати заміну тротуарів прилеглих до Хрещатика вулиць.

За словами мера столиці Віталія Кличка, головна вулиця Києва сьогодні не відповідає сучасним стандартам.

У нинішньому році також очікується повний комплекс робіт на вулицях Алматинській, Заболотного, Сім’ї Кульженків, Туполєва, проспектах Палладіна та Правди. Довгоочікуваний капітальний ремонт розпочнеться на вулицях Борщагівській, Милославській, Богдана Хмельницького, Терещенківський, проспектах Степана Бандери та Космонавта Комарова, Столичному шосе. Крім того, роботи з реконструкції очікують на Пейзажну алею та вулицю Федорова. Про це розповів гендиректор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв у матеріалі «Вечірнього Києва» «Які дороги побудують у Києві цього року».