Розпочалася реєстрація на пробне тестування: скільки коштує в Києві

Розпочалася реєстрація на пробне тестування: скільки коштує в Києві

З 8 до 31 січня 2019 на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти охочі можуть зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, кожен може долучитися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Щоб пройти пробне оцінювання, необхідно створити особистий кабінет на сайті регіонального центру.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість: ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання; виконати пробний тест, що відповідає вимогам програм ЗНО, характеристиці і структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року; попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту; отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування; оцінити рівень готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Вартість одного тестування складає 138 гривень (можна проходити одне тестування на день, тобто усього два тестування).

Реєстрація на пробне тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Нагадаємо, Порошенко назвав 8 важливих змін у минулому році.