Як розбудовують ОХМАТДИТ: чергове відділення відкриють на початку весни

Як розбудовують ОХМАТДИТ: чергове відділення відкриють на початку весни

У першому кварталі цього року мають відчинити двері відділення радіоізотопної діагностики другого пускового комплексу лікарні ОХМАТДИТ. Тут за унікальною трьохмодальною системою ОФЕКТ-ПЕТ-КТ можна буде виявляти онкозахворювання на ранніх стадіях. Про це повідомляє Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

Наразі Уряд очікує на офіційний дозвіл Державної інспекції ядерного регулювання України на використання обладнання.  

Нині завершується будівництво блоків А і Б другого пускового комплексу столичного ОХМАТДИТу – це біля 23 тис. квадратних метрів. До кінця року планується добудувати блоки В і Г та облаштувати пансіонат для батьків, діти яких важко хворі. У Державному бюджеті на 2019 рік Уряд виділив 600 млн грн.

Відкриття нових сучасних відділень дасть можливість у 4 рази збільшити кількість процедур трансплантації кісткового мозку та запровадити метод «ТКМ» від неродинного донора. За словами Волождимира Кістіона, саме такі процедури сьогодні є вкрай необхідними в Україні, адже операції подібного типу можливі наразі лише за кордоном.

У новому корпусі лікарні, який відкрито минулого року, у відділенні променевої терапії уже проліковано 49 маленьких пацієнтів, проведено більше тисячі досліджень у відділенні променевої діагностики та терапії, більше 3 трьох тисяч УЗ-досліджень. Центр служби крові прийняв більше тисячі донорів крові та донорів тромбоконцентрату.

титульне фото: ВВС