На кінцевих зупинках транспорту встановлять туалети: назвали умову

На кінцевих зупинках транспорту встановлять туалети: назвали умову

Встановити громадські вбиральні на кінцевих зупинках громадського транспорту та пересадочних вузлах запропонував заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

-Друзі, є ідея щодо підвищення якості обслуговування пасажирів громадського транспорту, зокрема більш комфортного облаштування зупинок на кінцевих маршрутів та пересадочних вузлах для зручного очікування транспорту. Наразі ми активно вивчаємо можливість внесення таких вимог проектування у ДБН. Зокрема, облаштовувати на таких кінцевих зупинках маршрутів та зупинках в місцях перетину декількох видів транспорту - громадські санвузли, електронні табло з розкладом руху, схеми та карти мікрорайонів, банкомати тощо, - зазначив Лев Парцхаладзе.

Він також нагадав, що в Києві ще до Євро-2012 планувалося переобладнати зупинки, встановивши на них електронні табло з розкладом руху, схемами та картами, а також туалетами.

-Проте масової реалізації, на жаль, так і не відбулося. І ми хочемо знову підняти це питання і знайти оптимальний шлях вирішення. Як вам така ідея? Проект змін до ДБН наразі розробляється ДП "ДерждорНДІ", - повідомив заступник міністра регіонального розвитку.

Нагадаємо, у столиці вже встановлено 97 інформаційних табло на зупинках громадського транспорту.