На свята столична поліція працюватиме в посиленому режимі

На свята столична поліція працюватиме в посиленому режимі

До проведення масових дитячих заходів залучатимуться інспектори ювенальної превенції та шкільні офіцери Департаменту патрульної поліції, а також на період проведення новорічно-різдвяних свят поліцією міста Києва передбачено максимальне перекриття нарядами правоохоронців місць масового перебування громадян та їх обстеження вибухотехніками.  Про це повідомили у департаменті комунікацій Національної поліції.

- Ми проводили командно-штабні навчання, тож алгоритм взаємодії між підрозділами Нацполіції, Нацгвардії, рятувальників та прикордонників – ми все це відпрацювали. Хотів би, щоб ви звернули увагу на ті завдання і ті заходи, які будуть відбуватися. І в той же час, щоб ви були готові до вирішення якихось нештатних ситуацій, – наголосив Перший заступник глави МВС України Сергій Яровий.

Заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що на час проведення новорічних та різдвяних свят відомством розроблено комплекс заходів із забезпечення безпеки та порядку для того, аби у разі екстренної ситуації швидко надати потрібну допомогу.