Прокуратура вимагає "лежачих поліцейських" біля шкіл Дарницького району

Прокуратура вимагає "лежачих поліцейських" біля шкіл Дарницького району

Київська прокуратура  у судовому порядку  вимагає від Київської міської ради обладнати ділянки доріг біля навчальних закладів необхідними дорожніми знаками та розміткою. Про це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.

-Так, реагуючи на інформацію Управління освіти Дарницької РДА, місцева прокуратура виявила, що території, прилеглі до гімназії №315, закладу дошкільної освіти №314, гімназії №267 та школи-дитячого садка «Пролісок» не забезпечені належним чином пристроями примусового зниження швидкості («лежачими поліцейськими»), попереджуючими знаками «Діти», знаками обмеження швидкості руху та дорожньою розміткою пішохідних переходів. Вказані порушення є істотними та можуть створювати небезпеку життю та здоров'ю дітей, - повідомили в прокуратурі.

Враховуючи викладене, Київська місцева прокуратура №2 звернулась до адміністративного суду з вимогою зобов’язати Київську міську раду вжити заходів щодо усунення виявлених порушень, створивши більш безпечнішими умови на дорогах біля освітніх закладів.