Що зроблять з київським крематорієм?

Що зроблять з київським крематорієм?

Старий крематорій відремонтують, а з будівництвом нового не поспішатимуть. Про це на своїй сторінці у Facebook депутат Київради Олександр Пабат. 

Цього року попит на послуги крематорію зріс вдвічі й сягнув 13 425 кремацій. Тому місто виділило 22,43 млн грн на капітальний ремонт комплексу столичного крематорію у 2019 році.

- Будівництво нового об'єкту на Лівому березі, на проектування якого в цьому році було заплановано 400 тис грн,  судячи з усього, відкладається до прийняття Верховною Радою Закону №8248 (він вже внесений до порядку денного ВР) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання», який передбачає в тому числі створення крематоріїв приватної форми власності, - розповів Олександр Пабат.

За його словами, європейський досвід, зокрема Іспанії, в цьому питанні демонструє ефективність «ритуальної» кооперації приватників й муніципалітетів. Справа у суворості регламентування діяльності та сумлінністю у питанні екологічної складової роботи підприємств.