На Золотих воротах жінку вкусив щур, у якого виявили сказ

На Золотих воротах жінку вкусив щур, у якого виявили сказ

Спеціалісти Держпродспоживслужби Києва повідомили, що в столиці зафіксували випадок сказу в знайденого на вулиці щура.

Випадок досить прикметний: у п’ятницю, 14 грудня, жінка помітила щура на території Золотоворітського скверу та вирішила надати тварині допомогу. Однак той вкусив жінку. Після цього киянка все ж проявила витримку та забрала щура додому. 

- При спробі надати тварині допомогу та нанесла громадянці покус, однак жителька міста забрала тварину до себе додому. Стан тварини був пригніченим, але тварина не відмовлялась від їжі та води. На наступний день (15 грудня) тварина загинула, - йдеться в повідомленні регулятора, який посилається на Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві.

Постраждала 16 грудня принесли труп щура у Відділ по боротьбі зі сказом тварин, де на наступний день фахівці виявили сказ у щура, знайденого на Золотих воротах.

- 17.12.2018 р. спеціалісти Відділу провели необхідні лабораторні дослідження та було направлено до Випробувального центру Державного наукового-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи відібраний патологічний матеріал.

18.12.2018 р. за результатами лабораторної діагностики у патологічному матеріалі методом МФА виявлено свічення характерне для сказу, - йдеться в повідомленні.