Як вберегтися від "крижаних стріл" із столичних дахів: поради рятувальників

Як вберегтися від "крижаних стріл" із столичних дахів: поради рятувальників

У зв'язку з погодними умовами, на дахах та балконах будинків та споруд з’являються бурульки. Особливо небезпечні місця - де тротуари прилягають до будинків. Як не трамвуватись пояснюють в ГУ ДСНС України у м. Києві.

- Серйозність травм перехожих залежить від висоти будівлі та ваги бурульки. Місця, де звисають бурульки, повинні облаштовуватись спеціальними огородженнями. Проте люди не завжди звертають на це увагу та прямують далі повз червоні стрічки. Також не завжди комунальні служби або власники будинків встановлюють огородження., - пояснюють ДСНСники.

 Жителі багатоповерхівок повинні також слідкувати за своїми балконами, де могли зібратись невеликі купки снігу чи лід. 

Також, при можливості, необхідно збити бурульки, щоб перехожі чи сусіди знизу не травмувалися. 

Проводити роботи по прибиранню снігу, льоду з дахів будівель повинні люди із спеціальною підготовкою та дотримуючись техніки безпеки, а відповідальні за це - власники будівель.

- Шановні кияни та гості столиці! Головне управління ДСНС України у м. Києві звертається з проханням бути обережними. Не ходіть через встановлені огородження та під будинками, коли бачите на дахах бурульки, адже можна отримати серйозні травми. Збивайте бурульки чи телефонуйте до комунальних служб, які можуть допомогти у вирішенні цього питання., - закликають рятувальники.