Оновлена київська мерія: у мережу виклали перші фото

Оновлена київська мерія: у мережу виклали перші фото

У мережі з'явилися світлини оновленого першого поверху київської мерії. Фото виклала на своїй сторінці у Фейсбуці Голова Департаменту культури КМДА Діана Попова.

Публічний простір КМДА тепер виглядає так. Welcome!, – написала вона.

Згідно з проектом, новий публічний простір став відкритим – мінімум внутрішніх стін і інших бар'єрів, автоматичні двері, гарне освітлення тощо. На вході створена рецепція, де консультанти зможуть фільтрувати потік відвідувачів і координувати тих, хто прийшов за адресою. Також на першому поверсі розмістили дитячі кімнати.

Для дітей відвідувачів створена безпечна ігрова зона. Окремо передбачене місце для грудного годування малюків. Є сповивальні столики, доступ до яких мають як жінки, так і чоловіки. 

– Відвідувач, який приходить до будівлі мерії, не повинен відчувати себе "мурахою". Міська влада відкрита для діалогу і поважає киян, які звертаються до Київради та КМДА. З такою думкою і перепланований перший поверх, – пояснив заступник міського голови Вячеслав Непоп.

Приміщення пристосовані для відвідувачів, які пересуваються на візках: є розширений доступ до ліфтів, облаштовані пандуси, роторні двері з відкриттям в обидва боки, дворівневі столи зі спеціальним пониженням.

Для зниження рівня шуму встановлені спеціальні шумопоглинаючі панелі. Організована сучасна система безпеки та відеоспостереження. 

Нагадаємо, що центральний вхід до мерії закрили у жовтні, коли почались ремонтні роботи.