У Києві відбувся форум «Велика столиця 2019»

У Києві відбувся форум «Велика столиця 2019»

Сьогодні, у Колонній залі КМДА стартував - ІІ Форум громадських рад міста Києва «Велика Столиця – 2019» з очільником Громадської ради при виконавчому органі Київради (КМДА) Богданом Назаренком.

Делегати обговорювали проблеми медичної реформи, містобудування, соціального захисту, освіти, транспортної інфраструктури, екології та інші.

Керівники  профільних комітетів при Громадській раді при КМДА самостійно обрали тематику для обговорення з урахуванням проблем свого району.

Богдан Назаренко наголосив на тому, ГР немає достатнього впливу на місцеву владу.

-Хочу зізнатися, що нашій Громадській раді не вдалося створити результативний механізм впливу громадськості на владу, - коментує Богдан Назаренко.

У зв’язку з тим, що механізм впливу на місцеву владу працює погано, Громадська рада  ініціювала питання щодо необхідності внесення змін до існуючої  Постанови  Кабінету Міністрів №996, яка регламентує  порядок проведення громадських консультацій.

-Сподіваємось, що  такими спільними зусиллями ми зможемо досягти бажаного. Ми хочемо змін для того, щоб отримувати реальні практичні результати від співпраці з владою,  - доповнив  очільник Громадської ради.