Діти Києва підтримали українських військових

Діти Києва підтримали українських військових

Столичні школярі взяли активну участь у Всеукраїнській акції «Дякуємо захисникам України», яка відбулася за сприяння Київського міського військового комісаріату та загальноосвітніх навчальних закладів Києва. Малюнками та віршами учні висловили свою підтримку і вдячність військовим, які захищають країну.

Під час зустрічей у школах військовослужбовці – учасники АТО розповіли дітям про нелегку, але почесну місію - захищати Батьківщину, надали змогу ознайомитися з навчальною стрілецькою зброєю. Найдопитливіші з майбутніх захисників України спробували розібрати/зібрати автомат АК-74, примірити військову форму та індивідуальні засоби захисту військовослужбовців Збройних Сил України.

Юні патріоти не залишилися в боргу - передали захисникам України свої малюнки і вірші з побажаннями перемоги та якнайшвидшого повернення додому. Найближчим часом дитячі роботи будуть направлені до військових частин на сході України, пообіцяли працівники військкомату.

На фотографіях - учасники акції – учні санаторної школи-інтернату № 20 та середньої загальноосвітньої школи № 66 Дніпровського району міста Києва.