На Київ суне хуртовина

На Київ суне хуртовина

12 та 13 грудня у Києві очікується сильний сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 15-18 м/с. Про це попередили в Українському гідрометцентрі.

Такі погодні умови можуть зумовити часткове порушення руху транспорту на автомобільних дорогах та вулицях.

- В умовах ускладнення погодних закликаємо водіїв за можливості утриматися від поїздок на власних авто та надати перевагу громадському транспорту, а також дотримуватися правил паркування, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки, - повідомили у Укргідрометцентрі.

Пішоходам рекомендується рухатись тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обережними та обачливими.

- Просимо не паркувати автомобілі на узбіччях доріг та в непередбачених для цього місцях. Авто, що заважатимуть проходженню снігоприбиральної техніки, евакуюватимуть, - нагадали у прес-службі міської влади.

Якщо ж уникнути поїздки неможливо, з метою попередження травматизму та уникнення аварійних ситуацій, фахівці Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА закликають киян бути обережними, пересуваючись містом, і рекомендують дотримуватись порад під час ожеледиці.

Нагадаємо, що робити водіям, щоб уникнути аварій на дорогах.