Майже півтори тисячі киян обстежились біля своїх домівок

Майже півтори тисячі киян обстежились біля своїх домівок

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1459 обстежень. Загалом від початку дії проекту – 51 676 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

-За результатами обстежень 942 особи із 1459 мають надмірну вагу, у 746 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 240 осіб – високий рівень цукру крові, а у 396 осіб – високий рівень холестерину, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, здійснено 108 виїздів мультидисциплінарних бригад.

-До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – зауважив Микола Поворозник.

Він нагадав, що у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.