У Дарницькому районі відкриють комунальний дитсадок на 14 груп

У Дарницькому районі відкриють комунальний дитсадок на 14 груп

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення про створення ще одного комунального дитячого садка. Рішення підтримали 95 депутатів. Про це повідомили в прес-службі Київради.

Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №799 відкриють у  Дарницькому районі столиці на вулиці Олійника,10. Він розрахований на 14 груп.

-Раніше у цьому приміщенні був дитячий садочок, але 2000 року його було закрито. Останні роки ця будівля використовувалася школою №296 з поглибленим вивченням іноземної мови для розміщення початкових класів. Наразі відбувається виведення початкових класів з приміщень будівлі ліквідованого закладу дошкільної освіти та планується реконструкція об’єкта для облаштування там садочку. Він зможе вмістити 260 дітей, а це суттєво знизить напругу в мікрорайоні щодо влаштування малюків у дитсадки, - зазначила депутат Київради Ганна Старостенко.

Дитсадок буде віднесено до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації. Видатки на утримання закладу здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста для головного розпорядника по галузі «Освіта» на відповідний рік.