До весни грузинська авіакомпанія закриває рейси до Києва

До весни грузинська авіакомпанія закриває рейси до Києва

Грузинська авіакомпанія Myway Airlines закрила рейси Тбілісі-Харків і в найближчі дні зупинить польоти до Києва. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

Єдиним маршрутом авіаперевізника стане Тбілісі-Тель-Авів.

- На даному етапі, на жаль, ми змушені скасувати польоти, це стосується зимового сезону. Залишаються тільки рейси Тбілісі-Тель-Авів. Інші рейси відновляться з кінця березня, з річного навігаційного сезону. Це викликано декількома факторами. У порівнянні з нашими прогнозами, з точки зору пасажиропотоку, створений найгірший результат. Також позначилися останні події в Україні. Перш за все, ми призупинили рейс до Харкова, а тепер змушені зупинити і Київ , - заявив Першому каналу Грузії комерційний директор компанії Ігор Апциаурі.

Ще одним фактором зупинки польотів топ-менеджер Myway Airlines назвав заплановане на січень-лютий технічне обслуговування літаків, при якому виконання всіх рейсів було б тяжким.

За словами Апциаурі, Myway Airlines планує змінити нинішню систему продажів, оскільки вона не працювала повноцінно, і розраховує відновити польоти з кінця березня 2019 року.

Нагадаємо, Укрзалізниця відкрила новий рейс до Польщі.