Рекордний попит на квитки «поклав» сайт Укрзалізниці

Рекордний попит на квитки «поклав» сайт Укрзалізниці

Кількість запитів на купівлю квитків на сайті "Укрзалізниці" протягом 4 грудня склала 148 тисяч, а всього протягом 4 грудня придбали 244 тисячі місць.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Водночас у піковий, літній, сезон 2018 року таких запитів було понад 176 тис. квитків, відзначає перевізник. А в середньому за добу оформлюється близько 149 тисяч місць, причому більше половини квитків 77 тисяч (52 %) – купують он-лайн.

- Разом з тим, Укрзалізниця сьогодні, 5 грудня, знову констатує сплеск ажіотажного попиту, що засвідчує робота порталу booking@uz.gov.ua. У такій ситуації змушені закликати пасажирів зважено підходити до процесу купівлі квитків на поїзди. Адже станом на 5 грудня у наявності місця на поїзди у передсвяткові дати на найпопулярніші напрямки. Також, завдяки онлайн-системі Укрзалізниці пасажири можуть обрати квитки з пересадкою, якщо місця на прямі поїзди відсутні, - йдеться в повідомленні. 

З ПК на сайт продажу квитків УЗ станом на 14:20 зайти не вдалося, однак з мобільного пристрою сервіс працює.

- Фахівці Укрзалізниці в онлайн-режимі підтримують стабільність функціонування системи, здійснюється персональна робота щодо повернення коштів та завершення оформлення квитків клієнтам, у яких виникали проблеми із придбанням проїзний документів, - наголошує перевізник.

Попит виник після того, як Укрзалізниця повністю призупинили продаж квитків через внесення нового експресу Київ-Бориспіль до розкладу.

Читай "Вечірку" в Telegram та Facebook