Чи потраплять росіяни до Києва

Чи потраплять росіяни до Києва

У районі проведення операції Об’єднаних сил обмежено в’їзд громадян Російської Федерації - чоловіків, віком від 16 до 60 років. Про це повідомив Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал під час наради з Президентом України Петром Порошенко.

Він проінформував про заходи, вжиті Держприкордонслужбою, у зв’язку із введенням воєнного стану в районі проведення операції Об’єднаних сил.

- У пунктах пропуску здійснюються посилені заходи контролю. На сьогодні обмежено в’їзд іноземців, перш за все громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни Російської Федерації віком від 16 до 60 років, особи чоловічої статі, - повідомив Петро Цигикал.

Окремий контрольно-пропускний пункт "Київ" у коментарі "Вечірньому Києву" пояснив, що столиці ці обмеження не стосуються.

- Ніяких обмежень на в'їзд немає. Є посилені заходи в усіх пунктах пропуску щодо ретельного вивчення всіх іноземців, які прибувають в Україну, у тому числі - громадян РФ. Відокремлюються групи ризику осіб, які можливо, можуть дестабілізувати ситуацію в країні, або нести якусь іншу загрозу, - розповіли "Вечірці" у ОКПП "Київ".

Нагадаємо, що треба знати кожному за воєнного стану.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.