Для киян проведуть безкоштовні лекції з права

Для киян проведуть безкоштовні лекції з права

У Києві пройде Всеукраїнський тиждень права, спрямований на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та їх захисту.

Тиждень проведуть з 10 по 14 грудня. Під час цих днів до столичних шкіл завітають фахівці, що розкажуть про права людини, їх суть та значення. До того ж, у закладах освіти відбудуться лекції, екскурсії, майстер-класи, правові конкурси, ігри та змагання.

– Традиційно з 2008 року проводиться Всеукраїнський тиждень права, присвячений річниці Декларації. Це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвіти у сфері прав людини, – наголосив Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Владислав Власюк. – Символ цьогорічного тижня права – парасолька, що об’єднує зусилля усіх задля утвердження та захисту прав людини в Україні.

У рамках тижня права в місті ще й проведуть книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

Нагадаємо, Київ забере собі 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.