Більше половини населення підтримує самостійність і незалежність УПЦ: дані досліджень

Більше половини населення підтримує самостійність і незалежність УПЦ: дані досліджень

Більше половини українців підтримують незалежність Української православної церкви (УПЦ) від Московського патріархату (МП). Про це свідчать дані дослідження Kantar TNS CMeter, передає bykvu.

Зокрема, підтримку відділення УПЦ від Російської православної церкви (РПЦ) частіше знаходить на Заході України (75%) і серед чоловіків (61%) і рідше на Півдні (42%), Сході (38%), серед жінок (45%) і в великих містах (46%).

У той же час, майже рівними є частки тих, кому складно однозначно дати оцінку.

Як підтримують, так і не підтримують таке рішення 13% українців, не мають достатньо інформації для відповіді, тому що тільки чули про цей намір УПЦ - 12% громадян і не підтримують рішення про розподіл церков - 15% респондентів.

Крім того, зовсім нічого не знають про рішення УПЦ відокремитися від Російської Православної церкви 7% населення країни.

Дослідження проходило 24. 10. 2018 - 31. 10. 2018. В опитуванні взяло участь міське населення з усієї України (крім окупованого Криму та зони АТО). Цільова аудиторія - жінки і чоловіки 18 - 55 м Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.