За тиждень на Контрактовій площі встановлюватимуть ялинку

За тиждень на Контрактовій площі встановлюватимуть ялинку

Через тиждень, орієнтовно з 5 грудня, на Контрактовій площі почнуть встановлювати новорічну ялинку.

Ключовим мотивом у прикрасах подільського новорічного дерева буде творчість української художниці Марії Приймаченко.

Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час наради 27 листопада. 

"Таким чином, з 15 грудня 2018 року до 20 січня 2019 року на Контрактовій площі працюватиме низка локацій: і снігова гірка, і різдвяно-новорічний ярмарок, і, звісно, резиденція Святого Миколая, парк ілюмінацій та фудкорт", - сказав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. 

Довжина гірки на Подолі складатиме 90 метрів. 

Він додав, що центральна частина району перетвориться на казкове містечко завдяки великій кількості ілюмінації та декоративного підсвітлення.Традиційно організаторами новорічних містечок в Києві цього року став проект Folk Ukraine. Буде три локації: ялинки будуть на Подолі і на Софіївській площі, також будуть святкові локації на вулиці Саксаганського та вздовж Володимирського проїзду.

Організатори додають, що робочі працюють в режимі 24/7.

Фото тут і далі: Folk Ukraine

Головну ялинку біля Софії прикрасять іграшками у вигляді сріблястих та білих відтінків висотою 35-50см. Всього на ялинці висітиме до 10 тонн новорічних прикрас. Окрім творчості Приймаченко, у новорічному дизайні використають мотиви Північного сяйва.

Згідно з повідомленням Folk Ukraine, Софійська площа буде працювати з 19 грудня по 13 січня, Контрактова - відкриття новорічного майданчика 15-го грудня, закриття — 20 січня.