На Троєщині виявили стафілокок у шкільній їдальні

На Троєщині виявили стафілокок у шкільній їдальні

У 306-ій школі, що в Деснянському районі Києва по вулиці Лисківська, 4а, в їдальні виявили низку порушень, в тому числі в продуктах знайшли стафілокок (Staph. aureus).

Відповідного висновку дійшли спеціалісти Випробувального центру Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи лабораторних досліджень проб харчових продуктів, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби міста Києва.

- Із 5 відібраних проб харчових продуктів, 1 проба «салат з вареного буряка» не відповідає показникам якості та безпечності харчових продуктів, а саме виділено стафілокок (Staph. aureus), - йдеться в повідомленні.

Окрім того, фахівці зауважили ще низку порушень санітарії, зокрема: не проводиться контроль за вологістю в складських приміщеннях для зберігання сухих сипучих продуктів; частково пошкоджений інвентар для розробки харчових продуктів; відсутні відомості щодо калібрування термометрів на виробничих потужностях.

У харчовому блоці школи провели генеральне прибирання, а співробітники здали аналізи на наявність Золотистого стафілококу. Харчуванням учнів у цій школі займається комунальне підприємство "Зеніт". У офіційній заяві КП за підписом директора підприємства Катерини Шестакової, наполягають, що за результатами аналізів у співробітників стафілокок не виявили.

Нагадаємо, у 2-річної дівчинки в Гостомелі (Київщина) виявили правець, батьки відмовлялись робити щеплення. 

Фото: school306.com.ua