У будинку Київради готуються постійно проводити безкоштовні лекціїї та заходи

У будинку Київради готуються постійно проводити безкоштовні лекціїї та заходи

Перший і другий поверхи будинку Київради (Хрещатик, 36)  пертворюють у лекторій та зону для публічних заходів міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів у позаробочий час. Всі події – мають бути безкоштовними. Тобто платний вхід, купівля вхідних квитків чи платна реєстрація – заборонені. Також забороняється розміщення внутрішньої реклами, за винятком соціальної. Про це сьогодні домовилися на Комісії з місцевого самоврядування депутати Київради.

-Аби бути відкритими для людей ми зараз перетворюємо наш перший поверх на публічний простір. Там уже облаштовано лекторій. Ми хочемо зробити доступ як до нього, так і до Колонної зали максимально легким та прозорим. Наше завдання спростити процедуру й уникнути бюрократичної тяганини. Відтак, ми запроваджуємо онлайн-сервіс для запису на проведення публічних заходів. Також буде онлайн-доступ до актуального календаря подій, проведення яких передбачено на першому да другому поверхах мерії», - зазначив ініціатор проекту рішення, заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Аби провести захід у лекторії чи Колонній залі мерії, необхідно буде заповнити онлайн-заявку на офіційному веб-сайті КМР. Або можна подати письмову заявку до секретаріату Київради не пізніше ніж за 20 робочих днів, але не раніше ніж за шість місяців до запропонованої дати проведення заходу.

Протягом 5 робочих днів звернення мають опрацювати щодо незайнятості приміщення на запропоновану дату, змісту та концепції заходу; його суспільної значимості; масштабу заходу та відповідності іншим вимогам. Після цього заявку оприлюднюватимуть на офіційному веб-сайті КМР та надсилатимуть ініціаторам підтвердження або повідомлятимуть про неможливість проведення заходу. Відповідальним за відповідний список буде секретаріат КМР.

Проект рішення мають розглянути на одному із пленарних засідань Київради.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.