Легалізувати «автобляхи» таки доведеться

Легалізувати «автобляхи» таки доведеться

Президент України Петро Порошенко підписав нещодавно прийняті Верховною Радою закони, що визначають порядок та строки легалізації так званих «євроблях», - автомобілів із європейською реєстрацією, ввезених до України в обхід митного та податкового законодавтсва.

-Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію, - повідомив Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

За словами Президента, підписання законів - непростий компроміс між державою та фактичними власниками авто. Хтось із них уже прийняв неминучість сплати податків, а хтось лише отримав шанс стати сумлінним платником. Для того, щоб у них не було жодного сумніву, що їхні гроші йдуть на добру справу, кошти спрямують на допомогу пенсіонерам.

Порошенко пообіцяв вимагати від Пенсійного фонду регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто.

-Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку, - наголосив Президент.

Він закликав автовласників у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення, а також утриматися від акцій протесту. Петро Порошенко подякував усім за розуміння та здатність до компромісу.

Нагадаємо, більше 20% киян хочуть заборони “автоблях”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.