Буде рекорд: біля кінотеатру Зоряний зберуть незвичайні іграшки

Буде рекорд: біля кінотеатру Зоряний зберуть незвичайні іграшки

Програма новорічно-різдвяних заходів на Печерську розпочнеться відкриттям резиденції святого Миколая у Великій Лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Про це повідомила прес-служба Печерської РДА.

А головною подією на Печерську стане культурно-мистецьке дійство «Етно рік на Печерську», на основній новорічній локації біля кінотеатру «Зоряний», де буде встановлено рекорд України «Найбільша кількість іграшок в етнічному стилі зроблена дітьми, на одній локації».

Також на Печерську буде проведено близько 50-ти новорічно-різдвяних заходів для дітей пільгових категорій Печерського району, мешканців та гостей столиці, а саме:

- виставка робіт студентів Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука у камінній залі Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця»;
- святкова програма з показом новорічного фільму українського виробництва «Пригоди S Миколая» в приміщенні культурного центру «Кінотеатр Київ»;
- родинне свято «Казкове Різдво» в Київській міській галереї мистецтв «Лавра».

Завершить новорічно-різдвяні свята у Печерському районі культурно-мистецьке дійство «Новий рік старим не буває» на території біля кінотеатру «Зоряний», де наймолодший та найстарший виконавець щедрівок зафіксують рекорд України.

Фото: Знайка