Першу екологічну електровантажівку виготовили в Україні

Першу екологічну електровантажівку виготовили в Україні

Електромашина ERCV27 - це перша українська повністю електрична вантажівка. Виготовила її корпорація «Богдан» на замовлення данської компанії Banke Electromotive.  Про це повідомили у прес-службі корпорації «Богдан»

Машина призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів, але працюватиме вона лише у містах Європейського Союзу.


 
- Ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами. Як відомо, від 2025 року містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами. Тож виробництво таких вантажівок є не просто перспективним напрямком, а й необхідністю в умовах новітнього ринку, - зауважили у прес-службі.
  
Вироблена в Україні електромашина отримала схвальні відгуки у замовника – Banke Electromotive. Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться її серійний випуск у рамках масштабного контракту з європейською компанією.
 
Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Фото: "Богдан", Міністерство інфрастуктури України 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.