Андрій Странніков: Київрада виділила додаткові кошти на тепло й транспорт для міста

Андрій Странніков: Київрада виділила додаткові кошти на тепло й транспорт для міста

Київрада вчора на пленарному засіданні скоригувала бюджет міста-2018. За результатами коригування бюджету столиці на цей рік планують спрямувати додаткові кошти на житлово-комунальну галузь столиці. Як повідомляє прес-служба Київради, йдеться про 843 мільйони гривень на забезпечення безперебійної роботи в зимовий період об’єктів теплопостачання Києва.

Спрямували додаткові кошти і на придбання нового транспорту для обслуговування столиці. До кінця року планується закупити 6 нових трамваїв та спецтехніку для прибирання міста. 

-Такі коригування стали можливими завдяки збільшенню дохідної частини бюджету столиці. Зокрема, місто отримало майже 2,7 мільярдів гривень за рахунок додаткових надходжень. В основному від податку на доходи фізичних осіб. Так 1,1 мільярди гривень ми отримали за рахунок субвенції з державного бюджету. Відтак,  столиця отримала 3,8 мільярда гривень на вирішення нагальних потреб міста, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Загалом, внесені зміни до головного кошторису столиці передбачають видатки  бюджету-2018 на рівні 57,6 мільярда гривень.

Відповідне рішення підтримали 64 депутати Київради.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.