Столичні МАФи поїхали у зону АТО

Столичні МАФи поїхали у зону АТО

Працівники КП «Київблагоустрій» завантажили на трал (військову автоплатформу) перші два з дев’яти запланованих до відправки в зону ООС (раніше АТО) МАФів. Про це повідомив Андрій Андреєв, депутат Київради, в.о. директора КП "Київблагоустрій". 

- Споруди, які з 2015 року простояли на штраф-майданчиках КП, передаються офіційно, по накладних та по актах прийому-передачі для тимчасового використання військовою частиною. Додам, що ми шукали найкраще з можливого, щоб нашим військовикам було, де зігрітися на передовій. Нехай оці МАФи послужать добрій справі - стануть тимчасовою домівкою для захисників України, - розповів Андрій Сергійович.

МАФи знаходились на складах близько 3 років і мали бути утилізовані, але тепер військові зможуть використовувати споруди у власних потребах: облаштовувати пункти дислокації,  обігріву тощо. Відправка об'єктів відбулася в рамках підтримки воїнів. 

За словами народного депутата і радника міського голови з благоустрою Дмитра Білоцерковця, ініціатива передавати нашим військовослужбовцям на відповідальне зберігання демонтовані незаконні кіоски виникла ще кілька років тому. 

- Нехай незаконні МАФи, а частина з них - це наливайки, які в Києві лише приносили величезні незаконні доходи мережевикам, тепер послужать нашим воїнам і принесуть користь країні. Ще раз пропоную власникам незаконних МАФів у столиці самим добровільно їх демонтувати! Інакше ваші нелегальні конструкції можуть бути наступними, які відправлять на передову,- наголосив Дмитро Білоцерковець.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.