Дві школи реставрують у Дніпровському районі

Дві школи реставрують у Дніпровському районі

Школи І-ІІІ ступенів № 129 із поглибленим вивченням англійської мови, а також стадіон середньої загальноосвітньої школи І-IIІ ступенів № 4 Дніпровського району будуть реконстуйовані у 2018-2019 роках за кошти КМДА.

Згідно із розпорядженням, відбудеться реконструкція будівлі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 129 із поглибленим вивченням англійської мови, а також стадіону середньої загальноосвітньої школи І-IIІ ступенів № 4 Дніпровського району.

Облаштувати школу № 129 на проспекті Юрія Гагаріна, 19 планують у 2018–2021 роках. Зокрема, передбачена прибудова до будівлі закладу, що дасть можливість розширити існуючу школу та збільшити її місткість. Крім того, передбачено створення умов для дітей з особливими освітніми потребами. 

- Оновлення освітніх закладів і створення додаткових умов для школярів для їх навчання і фізичного розвитку завжди у центрі уваги столичної міської влади, – зазначає заступник голови КМДА Вячеслав Непоп. – Сучасні шкільні програми потребують сучасної організації освітнього простору.

Замовником робіт визначено комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ».

Також затверджено проект реконструкції стадіону середньої школи № 4 на вул. Сулеймана Стальського, 26-А. Відновлять спортивний об’єкт без зміни зовнішніх розмірів із урахуванням експертного звіту державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи». 

За техніко-економічними показниками термін відповідних робіт становитиме 6 місяців. Після реконструкції у комфортних умовах зможуть займатися орієнтовно 900 учнів. Там же планується проводити змагання районного та міського рівнів.

Крім того, також реконструюють будівлю дитсадка № 658 на Голосіївському проспекті, 94/96. Відповідний проект затверджено розпорядженням КМДА. Це не лише зробить комфортнішим перебування дітей і працівників, а й підвищить енергоефективність закладу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.