Володимир Прокопів: У Києві буде вулиця Джона МакКейна

Володимир Прокопів: У Києві буде вулиця  Джона МакКейна

Одну зі столичних вулиць планують назвати ім’ям сенатора Сполучених штатів Америки Джона МакКейна. Відповідну ініціативу підтримує родина американського політика. Київрада отримала офіційного листа від дружини сенатора Сінді МакКейн. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Він зазначив, що місто розглядає можливість перейменувати вулицю Івана Кудрі, що у Печерському районі міста, на честь Джона МакКейна. Саме цій вулиці пропонується дати нове ім’я, адже Кудря був радянським розвідником і керівником підпільної розвідувально-диверсійної групи в Києві під час Другої світової війни. Його головним завданням була боротьба з «українськими націоналістами». Про це пише прес-служба Київради.

-Сенатор був справжнім другом українського народу. Саме МакКейн стояв з нами пліч-о-пліч на Майдані під час Революції гідності. Він неодноразово бував на фронті, активно відстоював інтереси України та підтримував наше прагнення  жити в сучасній, демократичній державі. Ми маємо увіковічнити ім’я великого друга нашої країни Джона МакКейна, назвавши  одну зі столичних вулиць на його честь, - зазначив Володимир Прокопів. 

Нагадаємо, на сайті електронних петицій до Київської міської ради зареєстровано11 різних звернень які пропонують вшанувати ім’я Джона МакКейна в столичній топоніміці.

титульне фото: Кореспондент.нет