Володимир Прокопів пояснив, коли і як збудують перехід від станції метро до ВДНГ

Володимир Прокопів пояснив, коли і як збудують перехід від станції метро до ВДНГ

Підземний перехід, який з’єднає станцію метро «Виставковий центр» з виходом до Національного комплексу «Експоцентр України» з’явиться уже за два роки. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. За його словами, Департамент транспортної інфраструктури КМДА має підготувати бюджетний запит на розробку відповідного проекту, аби наступного року розробити його та реалізувати першу чергу. Повністю завершити підземний перехід планують у 2020 році.

Прес-служба Київради повідомила, що Володимир Прокопів пояснив: прямий вихід із підземки до центрального входу Національного виставкового центру було передбачено ще в 2011 році, коли відкривали станцію метро «Виставковий центр». Але проект так і не було реалізовано.

-Наразі містяни мусять користуватися незручним шляхом. Адже, щоб потрапити до ВДНГ, слід вийти з підземного виходу, перейти вулицю регульованим наземним переходом і знову спуститися в інший підземний перехід. Дехто обирає короткий шлях – просто через проспект, чим створює небезпеку на дорозі. Як наслідок – ДТП і травмування. Шукаючи шляхи вирішення проблеми, багато людей зверталися до мене особисто, в тому числі і самі працівники Експоцентру. Ми доклали чимало зусиль, але зрушили це питання з мертвої точки. І вже наступного року розпочнеться зведення підземного переходу від Виставкового центру до ВДНГ, - наголосив Володимир Прокопів.

Секретар Київради також зазначив, що на сайті електронних петицій до міської влади було зареєстровано е-звернення щодо будівництва такого переходу. Хоча петиція не набрала достатньої кількості голосів, місто не залишило поза увагою прохання киян.

-Жителі Києва, гості столиці, організатори заходів і активісти міста неодноразово піднімали питання про необхідність вирішення проблеми відсутності прямого виходу з метро до центрального входу Експоцентру. Це вкрай необхідно, коли відвідуваність ВДНГ виросла до 2,7 мільйонів людей на рік. Бюджетна комісія Київради дала доручення профільному департаменту підготувати всі необхідні документи, щоб вже наступного року розпочати будівництво підземного переходу. Хочу подякувати міській владі за підтримку в цьому питанні, - зазначив генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін.

Всі видатки для зведення підземного переходу будуть враховані у міському бюджеті на 2019 рік.

Титульне фото: Вікіпедія