Понад 200 тисяч гривень місто виділить на туристів

Понад 200 тисяч гривень місто виділить на туристів

Розпорядженням КМДА затверджена Міська цільова програма розвитку туризму на 2019–2021 роки. Її метою є перетворення туризму на одну з найбільш прибуткових галузей економіки Києва. Це дозволить збільшити дохідну частину бюджету, залучити інвестиції, збільшити кількість робочих місць, а також створити сприятливі умови для відпочинку та зміцнення здоров’я мешканців та гостей міста, а також зберігати та раціонально використовувати культурно-історичної та природної спадщини Києва. Про це повідомили на офіційному сайті КМДА.

- Київ часто позиціонується як місто для відвідання на вихідні, але ми прагнемо розширити пропозицію для туристів і подовжити час їхнього перебування в українській столиці. Наша стратегія на три роки – це перетворити Київ на туристичний центр, місто для обов’язкового відвідування подорожуючими Європою, а також «стартовий пункт» для далекомагістральних туристів із країн Азії, які прямують до Європи,зазначив начальник управління туризму і промоцій КМДА Антон Тараненко

За його словами, загальний обсяг ресурсів, необхідних для реалізації програми, складає 219 057 тис. грн, це 199 557 тис. грн із міського бюджету і 19 500 тис. грн із інших джерел – спонсорських коштів, залучених коштів, власних коштів підприємств і банків».

- Київ – потужний історичний і культурний центр, на території нашого міста розташовано більше 2 тисяч пам’яток історії та культури, із них 39 пам’яток світового значення. У Києві понад 100 музеїв, а туристичною діяльністю займаються більше 2500 підприємств – близько 24% від загальної кількості підприємств туристичної галузі в Україні. Такий величезний потенціал потрібно розвивати і посилювати.,наголосив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Виконання програми сприятиме розвитку туристичної інфраструктури, поліпшенню іміджу міста, зростанню туристичних потоків і середньої тривалості перебування туристів у місті, припливу інвестицій у туристичну галузь.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.