Понад 2 тони солі висипали на дороги столиці цієї ночі

Понад 2 тони солі висипали на дороги столиці цієї ночі

Упродовж ночі не припинялись роботи з прибирання доріг та вулиць столиці від снігу. До роботи були задіяні 339 одиниць снігоприбиральної техніки та 61 бригада з ручного прибирання. Про це повідомили на сайті КМДА з посиланням на комунальну корпорацію «Київавтодор».

- Упродовж дня синоптики обіцяють температуру повітря у столиці близько 0 С, тому комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв бути на дорогах уважними та обережними, не порушувати швидкісний режим та тримати дистанцію, - наголосили в КМДА. 

Сніг прибирали «великими» та «малими» колонами спецтехніки, адже саме такий підхід забезпечує ефективне та якісне очищення.

Для прибирання тротуарів, зупинок громадського транспорту, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, були залучені як бригади з ручного прибирання, так і малогабаритна маневрена спецтехніка.

Через ожеледицю дорожники проводили обробку доріг , тротуарів, сходових маршів підземних пішохідних переходів, підходів до наземних переходів та зупинок громадського транспорту посипальними матеріалами. За добу було використано майже 2 тис. тон солі та 1,5 тис. тон піщано-соляної суміші.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.