У Києві введуть обмеження на в'їзд вантажівок вранці і ввечері

У Києві введуть обмеження на в'їзд вантажівок вранці і ввечері

Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов повідомив, що з 7 до 10 години ранку й з 17 до 20 години  ввечері в столицю не пускатимуть вантажні авто. Обмеження в’їзду вантажних авто у столицю допоможе забезпечити збільшення пропускної спроможності вуличної мережі столиці в години пік на більш ніж 1500 авто на кожній ділянці.

-Нині дороги в Києві є перенавантаженими. В час пік затори досягають червоної позначки, що значно підвищує завантаженість мостів і доріг та ускладнює переміщення жителів від дому до роботи, - коментує ситуацію Сергій Симонов. - Як приклад, щоранку у годину пік на всіх мостах столиці великогабаритні автомобілі займають одну, а в певних випадках, навіть, дві дорожні смуги. Тим самим створюючи затори і зменшуючи пропускну спроможність легкового транспорту. І така ситуація по всьому місту.

Тому дотримання Рішення Київської міської державної адміністрації від 22 травня 2013 року, щодо обмеження в’їзду вантажних автомобілів з дозволенною максимальною масою понад 4,5 тонни з 7.00 до 10.00 та з 17.00 до 20.00 є вкрай важливим для нашого міста.

За допомогою Управління патрульної поліції у Києві, як органа, уповноваженого контролювати дотримання водіїв вимог цього рішення, ми зможемо зменшити затори і забезпечити швидке пересування столицею у години пік.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.