У поліції пояснили, що «прогриміло» на Андріївському узвозі

У поліції пояснили, що «прогриміло» на Андріївському узвозі

Гучні вибухи, які пролунали на Андріївському узвозі – це звуки піротехніки. Про це повідомили в поліції міста Києва.

-«Вибухи» на Андріївському узвозі - це застосована піротехніка. Постраждалих і затриманих немає. Поліція продовжує стежити за порядком, - зазначили в поліції міста Києва.

Інцидент виник на місці незаконного будівництва, яку Київрада розпорядився зупинити. Сьогодні там демонтувати  частину  будівельного паркану.

-Сьогодні вул. Фролівську знову звільнено від паркану. Департаментом благоустрою м.Києва вручено відповідні приписи забудовника ПП"Маркон" про звільнення міської вулиці від санвузлів, будівельного крану та будівельного приладдя. Головна вимога представників міської адміністрації та територіальної громади - забудовника чекають з відкоригована проектом на містобудівній раді. Чинні містобудівні обмеження мають бути дотриманні будь-яким забудовником, - зазначають в ГО "Громада Андріївський Узвіз"/

- Сьогодні вранці особисто побував на Андріївському узвозі, де як відомо склалась конфліктна ситуація навколо суперечливого будівництва. Як керівник КП «Київблагоустрій» інформую, що на виконання доручення столичної влади підпорядкований мені підрозділ демонтував огорожу будівельного майданчику. Як бачите на фото, там було дуже гаряче. Ми – КП «Київблагоустрій» - не є стороною конфлікту, але ми цілком розуміємо обурення киян, які дбають за збереження архітектури історичної частини нашого рідного міста, - написав в.о директора КП «Київблагоустрій» Андрій Андреєв.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.