Наталія Маслова: У столиці скоротять середній час поїздки в громадському транспорті до 35 хвилин

Наталія Маслова: У столиці скоротять середній час поїздки в громадському транспорті до 35 хвилин

У столиці планується оптимізація руху громадського транспорту. Зокрема, виконавчий орган Київради уже працює над розробкою відповідного документу. Йдеться про напрацювання Міської комплексної цільової програми розвитку транспортного обслуговування населення та забезпечення безпеки дорожнього руху на 2019-2024 роки. Про це в ефірі телеканалу «Київ» розповіла депутат Київради Наталія Маслова. 

-Зараз приблизний час для того, щоб дістатися громадським транспортом від пункту «А» до пункту «Б», становить одна година. Приміром, з дому на роботу. Міська влада хоче скоротити цей час до 35 хвилин. Планується зміна деяких автобусних маршрутів, деякі маршрути взагалі можуть бути виключені. Метро має стати альтернативним видом транспорту, – підкреслила Наталія Маслова. 

Представити відповідну програму Департамент транспортної інфрактруктури КМДА має уже за півроку.

Окрім того, цільова програма має передбачати жорсткі правила організації транспортного обслуговування населення на комунальних маршрутах.

Зокрема мають бути чітко виписані процедури надання пільг з оплати проїзду громадянам, які мають на це право, на всіх маршрутах на єдиних умовах.

Нагадаємо, метро на Троєщину: китайською компанією підготовлено важливий технічний документ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.