Столиці повернули «Авангард»

Столиці повернули «Авангард»

Столична прокуратура через суд скасувала договір оренди приміщень «Спортивного комплексу «Авангард», укладений в обхід держави

- З’ясовано, що між Підприємством «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» та приватним підприємцем був укладений договір оренди нежитлових приміщень загальною площею понад 1 тис. кв. м. Вжитими прокуратурою м. Києва заходами у судовому порядку визнано недійсним договір оренди приміщень ДП «Спортивний комплекс «Авангард», що знаходиться на вул. Мельникова  у Шевченківському районі міста Києва., - пояснили у прокуратурі. 
 
Також встановлено, що Об’єднання профспілок незаконно розпорядилось цим майном, оскільки його власником є держава, та уклало  договір оренди вказаного майна з порушенням вимог чинного законодавства.
 
З метою захисту інтересів держави прокуратура міста Києва звернулася до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди вказаного нерухомого майна. Господарський суд міста Києва погодився з доводами прокурора та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.