8 на одного: боротьба за торгове місце

8 на одного: боротьба за торгове місце

Електронна біржа «Перспектива-Коммодіті» проведе електронні торги на право розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі у місті Києві  9 листопада о 12:00. Про це повідомила прес-служба КМДА. 

На торги виставлено 28 лотів, тобто торгових місць. На кожен у  претендують близько 8 підприємців. Це у 1,5 рази більше ніж на аналогічному аукціоні у серпні. Загалом на участь у торгах подано 224 заяви. 

- Оформлені належним чином  документи на право розміщення засобу пересувної торгівлі дають підприємцю вагомі переваги у правовому полі. І все більше суб’єктів господарювання виявляє бажання працювати легально. Особливо ті, хто уважно ставиться до власного бренду та його репутації на ринку., – зазначив Андрій Андрущенко директор комунального підприємства «Міський магазин».

Найбільшим попитом зазвичай користуються локації біля метро, парків та на вулицях із інтенсивним пішохідним рухом. Вартість договору на право розміщення засобу пересувної торгівлі тут стартує від 50 000 грн на рік. У спальних районах столиці, у залежності від розташування, річна середня вартість становить 36 000 грн. Договір укладається на рік із можливістю продовження.

Підприємець, який на торгах виборює місце, укладає договір із КП «Міський магазин», отримує інформаційний талон та спеціальну голограму, що підтверджує наявність всіх необхідних документів та дозволів на торгівлю.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.